MOBILNÍ ČIŠTĚNÍ, NEMUSÍTE NIKAM JEZDIT A NIC SLOŽITĚ ŘEŠIT. PŘIJEDEME, POSOUDÍME A DOMLUVÍME SE NA OPTIMÁLNÍM ŘEŠENÍ. VEŠKERÉ NAŠE SLUŽBY PROVÁDÍME NA MÍSTĚ VÁMI URČENÉM.

Jak dlouho schne sedačka a čalounění po čištění

Po mokrém čištění sedačky a čalounění doporučujeme nechat tkaninu proschnout alespoň čtyři hodiny, v závislosti na větratelnosti prostoru a také na okolní teplotě. Při čištění dochází díky vysokotlakému stroji k maximálnímu vysátí přebytečné vody z čištěného povrchu do sběrné nádoby, proto je výsledná vlhkost opravdu nízká.

      Doplňkové informace

Doba čištění se pohybuje od dvou do čtyř hodin. Čas se odvíjí od individuálního znečištění a dalších faktorů, které jsou dány konkrétními potřebami zákazníka.

Případné velmi silné znečištění se řeší individuální kalkulací na místě.

Po vyčištění je nutné nechat sedačku doschnout.


EXTRAKČNÍ ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ

Zabýváme se mokrým čištěním koberců. Tato metoda spočívá v regulovaném tlakovém vstřikování čisticího prostředku do vláken koberce. Následné odsávání nečistot do sběrné nádoby odstraní všechny nečistoty, prach, roztoče i alergeny.

Pro mokré čištění sedaček a čalounění používáme výhradně moderní strojní extrakční metodu, která se používá stejně jako při čištění koberců. Je vhodná pro čištění všech druhů čalouněného nábytku i čištění sedacích souprav. Mokrým čištěním můžeme vyčistit většinu běžně používaných potahových materiálů. Výjimku tvoří kůže, pro kterou se tato metoda nehodí, stejně tak jako potahy s teflonovou úpravou.  

Parní čištění interiéru aut

Nabízíme vám velmi kvalitní služby v oboru parního čištění. Kompletní mytí vozů a čištění interiérů provádíme výhradně i  ručně a parní cestou. Používáme výkonný parní čistič a kvalitní autokosmetiku. Vašemu automobilu budeme věnovat maximální péči, aby byl výsledek naší práce co nejkvalitnější. 

Klíčové vlastnosti parního čističe

  • Vysoce efektivní čištění pomocí páry bez použití chemie
  • Odstraní až 99,99 % všech běžných bakterií
  • Odstraní i silně ulpívající nečistoty a usazeniny

Používáme profesionální chemii a kvalitní výkonné stroje značky Karcher

         JEDINÉ CO OD VÁS BUDEM POTŘEBOVAT, JE PŘÍSTUP K TEPLÉ VODĚ A ELEKTRICKÉ ZÁSUVCE